Про це повідомляє RegioNews з посиланням на hromadske.
Кириленко або його представники мають протягом 5 днів внести 30 280 000 гривень. Також Кириленка зобов'язали носити електронний браслет.
Прокурори у суді наполягали на взятті Павла Кириленка під варту на 60 днів з можливістю внесення понад 121 млн грн застави. Однак суддя не погодився з цим та наголосив, що розмір застави не має бути "завідомо непомірним".
Прокуратура планує оскаржувати це рішення.
Видання також зазначає, що на засіданні суду допитали як свідка тестя Кириленка — Олександра Матієнка. Він розповів, що його сім'я "не була бідною", оскільки з 90-х років займається бізнесом. Він також зазначив, що після переїзду до Ужгорода у 2014 році сім'я придбала там нерухомість, а згодом - купила житло в Києві.
На запитання, чи були у нього неофіційні доходи, він відповів, що "було по-різному".
Обрати запобіжний захід Кириленку мали б через 72 години з моменту оголошення підозри, однак це зайняло майже 2 тижні. Перше засідання було 15 серпня, а потім 20-го та 27-го. Суддя не дозволяв відеофіксацію та трансляцію попередніх засідань попри те, що вони були відкриті.
Нагадаємо, 14 серпня Національне антикорупційне бюро повідомило, що керівника держоргану зі спеціальним статусом підозрюють у збагаченні на понад 56 млн грн. ЗМІ повідомили, що йдеться саме про Кириленка.
За версією слідства, за час поки Кириленко був головою Донецької ОДА (2020–2023 роки), він набув 21 об’єкт нерухомого майна та 1 люксовий автомобіль шляхом реєстрації права власності на родичів своєї дружини.
Раніше журналісти "Радіо Свобода" оприлюднили розслідування, у якому заявили, що родина голови Антимонопольного комітету України (АМКУ) та колишнього голови Донецької ОВА Павла Кириленка у період 2020-2023 років придбала нерухомість і автівки загальною вартістю понад 70 мільйонів гривень.
Як відомо, у вересні 2023 року Верховна рада призначила головою АМКУ колишнього керівника Донецької ОВА Павла Кириленка.