Про це Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів у інтерв'ю "Укрінформу", інформує RegioNews.
"Очікуємо, що у нас буде достатньо людей, здатних захищати Батьківщину. Йдеться не лише про мобілізованих, але й про добровольців", - поясни він.
За його словами, наразі переглядають чисельність певних частин, які не беруть участі у бойових діях, на підставі аудиту їхньої діяльності. "Це дало нам змогу вивільнити тисячі військовослужбовців і спрямувати їх до бойових частин", - сказав він.
Він нагадав, що у всіх арміях світу є особовий склад, який не бере участі у бойових діях, але забезпечує бойові підрозділи. "Це не менш важлива частина роботи. Та війна, яку ми вимушені вести проти російських загарбників, – це війна на виснаження, війна логістики".
"Тож значення ефективності тилових підрозділів не можна недооцінювати. Йдеться про систему забезпечення військ продовольством і боєприпасами, про ремонтні підрозділи, про медичні заклади та про багато іншого. Ці люди роблять свій внесок у ефективність бойових дій", - підкреслив Сирський.
Нагадаємо, раніше голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк розповіла про новий законопроєкт щодо мобілізації ув'язнених для захисту країни.
Як повідомлялось раніше, до законопроєкту про мобілізацію уже подали майже 4,2 тис. поправок. Народна обраниця від партії "Європейська солідарність" Ірина Фріз розповіла, скільки правок у новий законопроєкт про мобілізацію внесли депутати кожної з партій.
22 березня Комітет Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув 260 правок до законопроєкту про мобілізацію та підтримав надання відстрочки для аспірантів всіх форм навчання.
Новий законопроєкт про мобілізацію, зокрема, передбачає створення електронного кабінету військовозобов’язаного, а також зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років. Про всі пропозиції законопроєкту RegioNews розповідав у своїй статті.