Про це повідомив голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха на конгресі "Реформа державних фінансів - шлях до відновлення України", передає RegioNews.
"Діяльність комітету фокусується на забезпеченні потреб фінансування бюджету через різні інструменти. Першим є пряме фіскальне забезпечення оборонних видатків. І тут ми покладаємося не на масове збільшення податків, а на створення нових механізмів, на пошук нових інструментів, нових шляхів. І в тому числі ми не відкидаємо питання економічного бронювання, яке, за нашими розрахунками, може приносити від 200 млрд грн на рік", - пояснив він.
Депутат пояснив, що ідея економічного бронювання не стосується особистості конкретних осіб.
"Це стосується забезпечення стабільності для бізнесу, щоб він міг продовжувати свою діяльність і сплачувати податки, які використовуються для фінансування Збройних Сил України. На сьогодні це основне джерело фінансування", - підкреслив Наталуха.
Нагадаємо, раніше голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк розповіла про новий законопроєкт щодо мобілізації ув'язнених для захисту країни.
Як повідомлялось раніше, до законопроєкту про мобілізацію уже подали майже 4,2 тис. поправок. Народна обраниця від партії "Європейська солідарність" Ірина Фріз розповіла, скільки правок у новий законопроєкт про мобілізацію внесли депутати кожної з партій.
22 березня Комітет Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув 260 правок до законопроєкту про мобілізацію та підтримав надання відстрочки для аспірантів всіх форм навчання.
Новий законопроєкт про мобілізацію, зокрема, передбачає створення електронного кабінету військовозобов’язаного, а також зниження мобілізаційного віку з 27 до 25 років. Про всі пропозиції законопроєкту RegioNews розповідав у своїй статті.