Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу партії "Слуга народу".
Як зазначається, повноваження Олени Шуляк, яка є депутатом Верховної Ради України, а також головою парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування продовжили на термін у наступні 2 роки.
За словами Шуляк загалом, станом на 2023 рік партія налічує 161 працюючий партійних офіс. Вона зазначила, що нині політична сила, окрім депутатів парламенту від "Слуги народу", об’єднує:
Також політикиня наголосила, що серед представлених політичною силою депутатів на всіх рівнях 355 депутатів-військових та 131 – військові медики.
Олена Шуляк також закцентувала увагу на тому, що попри повномасштабну війну партія повинна "не відходити від власних цінностей та працювати над помилками".
"За останні 2 роки ми запровадили імперативний мандат: 24 депутатів відкликано, ще до 13 запущена процедура відкликання. Ми створили дисциплінарну комісію, яка розглядає дисциплінарні провадження – реагує на порушення, інформацію про які надійшла зі звернень, повідомлень, інформації з медіа. Робота цієї комісії має активно проводитися далі, а рішення щодо людей, які знівельовують очікування та вимоги суспільства та нашої політичної сили, прийматися миттєво і безкомпромісно”, – наголосила вона.
Другий напрям роботи, який окреслила очільниця партії – очищення влади. Третій напрямок діяльності, про який заявила Шуляк, – європейська інтеграція.
Ще один пріоритетний напрямок діяльності партії – відновлення. За словами Шуляк, завдання держави – максимальне залучення громад до цього процесу.
"Всі наші сили повинні бути спрямовані на перемогу і відновлення на всіх рівнях – від центрального до найменшої територіальної громади. В Україні не має бути місця проявам корупційного минулого. Наш курс має бути сучасним, прозорим, контрольованим та європейським. І відповідальність за це несе кожен із нас”, – підсумувала вона.
Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що багато народних депутатів хочуть скласти свої повноваження, але у Раді не хочуть, щоб кількість народних обранців зменшувалася.