У лікарні свою провину заперечують. Тим часом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником, передає RegioNews з посиланням на "Суспільне".
Трагедія сталася 7 серпня. Вдома на 10-річного Богдана впала штанга. Батьки одразу повезли сина до медзакладу. За їхніми словами, працівники лікарні дали хлопчику "Нурофен" від головного болю і запевнили, що загрози його життю немає.
Втім, кажуть батьки, всі ці дні, які Богдан пролежав у лікарні, він продовжував скаржитися на сильний головний біль. Тоді 9 серпня лікарі вирішили вколоти дитині ще якийсь препарат. За словами мами хлопчика, майже одразу після цього уколу Богдан почав вкриватися плямами. Далі, розповідає жінка, у сина почався набряк лівої та правої півкулі головного мозку. Його повезли в операційну, щоб зробити трепанацію черепа та знизити тиск. Після операції хлопчик не прийшов до тями. Тоді, переконують родичі Богдана, лікарі запропонували віддати органи дитини на донорство. 11 серпня хлопчик помер.
17 серпня батьки Богдана написали заяву у поліцію. Вони стверджують, що протягом декількох днів їхньому сину взагалі не надавалася медична допомога.
У медзакладі зазначають, що лікарі зробили все можливе, аби врятувати пацієнта. Йому дали необхідні препарати, нічого зайвого не кололи. Через погіршення стану дитини скликали консиліум і за дві-три години переконали батьків, що потрібно робити операцію. Заступник головного лікаря з хірургічної роботи Ігор Дундюк припустив, що дитину могли не врятувати через втрачений час. Втім, вважає, що впевнено можна говорити лише після висновку судово-медичної експертизи.
У свідоцтві про смерть Богдана йдеться про перелом кісток черепа та обличчя. До смерті призвів "набряк-набухання та компресія головного мозку".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Черкасах, в обласній лікарні, від ангінної інтоксикації померла дівчинка Аня, їй було всього два роки. Рідні звинувачують у смерті дівчинки медиків з міста Кам'янка, які поставили неправильний діагноз та надавали першими медичну допомогу.