Як свідчать дані відкритих реєстрів, 26 травня Кирило Фесик був видалений з засновників та бенефіціарних власників, також з власників фонду був видалений і підозрюваний у хабарництві депутат Київради Владислав Трубіцин.
Також змінилася назва фонду та адреса реєстрації – тепер це Благодійний фонд має назву "БФ "Апшанська полонина" та зареєстрований в Ужгороді на Закарпатті.
Це сталося невдовзі після того, як в ЗМІ з'явилася інформація, що Фесик спільно з Трубіциним вимагали у київського освітянина Олега Попова 100 тис. доларів за можливість взяти в оренду приміщення в Оболонському районі під свій освітній проєкт. Окрім хабаря, Трубіцин і Фесик, за словами Попова, вимагали в нього долю у бізнесі.
Крім того, саме цей фонд "Рідна Оболонь" Трубіцина і Фесика збирав кошти на скандальних аукціонах, організованих Трубіциним. За період із серпня по листопад 2022 року було організовано чотири благодійні аукціони, метою яких було оголошено збір коштів на допомогу ЗСУ та загонам територіальної оборони. На кожному з таких аукціонів збиралося близько 3-4 млн гривень, що за підсумками чотирьох заходів становило 14,5 млн гривень. Втім, куди насправді пішли ці кошти досі невідомо, адже депутат так і не відзвітував про Також аукціони Трубіцина містили ознаки шахрайства – в аукціонах брали участь підставні особи.
Нагадаємо, 17 травня депутат Трубіцин проігнорував засідання суду по справі, у якій він звинувачується в отриманні більше 1 млн хабаря за право розміщувати МАФи в Києві. А 18 травня політичний експерт Олексій Голобуцький повідомив, що Трубіцин не з’явився до ВАКС, тому що виїхав з України.
30 травня Трубіцин вдруге не прибув на судове засідання у ВАКС. Спеціальна антикорупційна прокуратура ініціювала оголошення депутата у міжнародний розшук та вимагає стягнення в державний бюджет застави, яку сплатив Трубіцин, щоб вийти із СІЗО.
Пізніше журналісти проєкту "Схеми" повідомили, що Трубіцин виїхав із України через пункт пропуску Рава-Руська ввечері 13 травня на власній автівці Mercedes S 600 за дозволом голови Державної прикордонної служби на підставі листа від глави Головного управління розвідки Кирила Буданова.
У Головному управлінні розвідки підтвердили інформацію про те, що Трубіцин зміг виїхати за кордон завдяки листу за підписом керівника ГУР Кирила Буданова. Водночас у відомстві стверджують, що надали Трубіцину такий лист "на прохання іншої структури". Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що про виїзд Трубіцина за кордон клопотали Сили спецоперацій ЗСУ.
25 травня Трубіцин був виключений з фракції "Слуга народу". Також голова партії "Слуга народу", народна депутатка Олена Шуляк ініціювала проведення зборів Київської міської організації партії з метою відкликання Владислава Трубіцина з посади депутата Київради.
За версією слідства, депутат у змові зі своїм помічником, директором комунального підприємства, заступниками директорів двох КП і наближеною до депутата особою організували незаконну схему для забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. 16 лютого 2023 року Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд справи Трубіцина по суті.
Варто зазначити, раніше головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомляв, що Трубіцин вже був судимий. Журналіст опублікував фото рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, в якому йдеться, що Трубіцин підробив посвідчення інспектора з енергонагляду і вирушив з "документом" проводити перевірки на ринках Харкова.