Про це Ар'єв написав на своїй сторінці у Facebook.
"Я злегка шокований тим, хто сьогодні є активним гравцем владної команди. Після того, як я написав про кримінальні пригоди депутата Київради від "Слуг народу" Владислава Трубіцина, виявилось, що шлейф дріб’язкових злочинів тягнеться за ним щонайменше 19 років. Так, зараз він під слідством в НАБУ за отримання хабаря у 1,39 млн гривень за "рішалово" для розміщення дрібних торгівельних точок у Києві, але раніше у нього і можливостей було менше. 10 років тому проти нього з подільниками відкрили кримінальну справу у Єревані за крадіжку цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії, але він втік", - розповідає Ар'єв.
Політок наголосив, що кримінальні справи, у яких Трубіцин проходить обвинуваченим, не єдині.
"Виявляється, у 2004-ому Трубіцин перебував під слідством і судом в Ізюмі Харківської області за підробку посвідчення інспектора з енергонагляду. З цим посвідченням його затримали на Ізюмському ринку. В той час інспектори з енергонагляду ходили по комунальних і приватних ринках і тупо збивали хабарі з керівництва, щоб не помічати порушень, які були на кожному базарі. Напевно, Трубіцин прийшов на "чужу" територію і його прийняли з підробкою. Однак, даруйте за тавтологію, судячи з рішення суду, Трубіцин зміг вирішити питання і його "на перший раз" відпустили без вироку. Як тепер виявляється, дарма", - зазначає Ар'єв.
Нардеп також звертає увагу, що попри всі кримінальні справи, Трубіцин і досі є головою комісії Київради з питань підприємництва і благоустрою, не дивлячись на всі спроби його відсторонити.
"Сьогодні Трубіцин є близьким до керівника ОП Єрмака і його заступника Татарова. Він досі є головою комісії Київради з питань підприємництва і благоустрою. І попри спроби депутатів Київради відсторонити Трубіцина, він залишився на посаді, незважаючи на нову спробу витрусити на Оболоні чергового хабаря, про який вже пишуть у ЗМІ. Власне, такі персонажі сьогодні створюють обличчя влади з корупцією, хабарництвом, дріб’язковістю. Сподіваюсь, тепер НАБУ і ВАКС не будуть його відпускати, як це зробив Ізюмський суд", - резюмував Ар'єв.
Раніше київський освітянин Олег Попов повідомив, що депутат Трубіцин спільно з головою Оболонської ДРА Фесиком вимагали у нього хабар за можливість орендувати приміщення під освітній проєкт в Оболонському районі.
Нагадаємо, 9 лютого 2022 року НАБУ викрило Владислава Трубіцина на отриманні більше 1 млн грн хабаря. Того ж дня САП повідомила депутату про підозру за статтю "прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди посадовцем".
За версією слідства, депутат у змові зі своїм помічником, директором комунального підприємства, заступниками директорів двох КП і наближеною до депутата особою організували незаконну схему для забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі. 16 лютого 2023 року Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд справи Трубіцина по суті.
Варто зазначити, раніше головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомив, що Трубіцин, імовірно, вже був судимий. Журналіст опублікував фото рішення Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, в якому йдеться, що Трубіцин підробив посвідчення інспектора з енергонагляду і вирушив з "документом" проводити перевірки на ринках Харкова.
Також нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що депутат Київради Владислав Трубіцин за період із серпня по листопад 2022 року організував чотири благодійні аукціони, метою яких було оголошено збір коштів на допомогу ЗСУ та загонам територіальної оборони. На кожному з таких аукціонів збиралося близько 3-4 млн гривень, що за підсумками чотирьох заходів становило 14,5 млн гривень. При цьому ці аукціони мають ознаки шахрайства – депутат не відзвітував про отримані на аукціонах кошти, також відомо, що в аукціонах брали участь підставні особи.