Як передає RegioNews, відповідна інформація оприлюднена у Єдиному реєстрі судових рішень.
У задоволенні позову Особа_1 до Особа_2 про захист честі, гідності та ділової репутації – відмовити, - йдеться у резолютивній частині рішення.
Рішення суду може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення.
Зазначається, що позивач просив спростувати поширену депутатом наступну інформацію: "Особа_4 через своего брата барыжит государственными должностями, внедряет свою программу в правоохранительные структуры и оборонку (привет из рф), ну и конечно заработок на государстве".
У мотивувальній частині йдеться, що суд, ухвалюючи рішення, повинен визначати характер інформації та з`ясовувати, чи є вона фактичним твердженням, чи оціночним судженням, які не підлягають спростуванню.
Суд також вказав, що надані позивачем скріншоти інтернет-сторінок не засвідчені відповідно до вимог законодавства щодо оформлення документів, а тому суд не може прийняти їх як доказ.
До того ж, із наданих скріншотів не вбачається порушення особистих немайнових прав позивача, у публікації не вказано про будь-які конкретні дії позивача, а лише зазначено про певну причетність позивача до дій його брата, - йдеться у рішенні.
Крім того, суд звернув увагу, що позивач не надав підтвердження того, що сторінка Гео Лероса у Фейсбуці є його "офіційною сторінкою" у соціальній мережі.
Зрештою суд дійшов висновку, що позовна заява в цій частині не підлягає задоволенню.
Також суд відмовив Єрмаку у стягненні з Лероса моральної шкоди у розмірі 1 гривня.
Інформацію про програний Денисом Єрмаком позов підтверджує і юридична компанія "Міллер", яка представляла інтереси Гео Лероса в суді.
Як повідомлялося, у жовтні 2020-го Єрмак і Тищенко подали до суду на Гео Лероса. Предмет обох позовних заяв – захист честі і гідності.