Американські та європейські експерти обмірковуть суперечливі питання торгівлі
![](https://devb.regionews.ua/static/img/3/2/3209f82983987cb1714cd5ba58293815_605x320.jpg)
Президент Трамп заявив у понеділок, що відбудуться переговори з представниками європейських країн щодо ліквідації тарифів, які, за його словами, завдають шкоди американській економіці.
Згідно з повідомленням у Twitter, міністр торгівлі США Вільбур Росс планує мати розмови зі службовцями Європейського Союзу про те, що президент назвав «великими митними тарифами і бар’єрами, які вони використовують проти США». Президент сказав, що бар’єри «несправедливі щодо наших фермерів і виробників».
Його заява нагадувала коментарі з минулого тижня, коли він сказав, що в Європі є «чудові країни, які дуже погано ставляться до США щодо торгівлі».
Трамп, який представляє найбільшу окрему економіку, і представники Європейського Союзу, до складу якого входить 28 країн і разом становлять найбільшу економіку у світі, сперечаються з приводу накладення Трампом 25-відсоткового імпортного тарифу на сталь і 10-відсоткового тарифу на алюміній.
У відповідь на це представники ЄС погрозили збільшити податки на ряд американських експортних виробів, включно з мотициклами Harley Davidson, джинсами, бурбоном, журавлиновим і оранжевим сік.
У відповідь на це Трамп натякнув, що коли європейці збільшать митні тарифи на американські продукти, він накладе нові тарифа на популярні німецькі автомобілі.
Представниця ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що торгівля використовується як зброя для погроз на нашу адресу і для залякування нас».
В суботу в Брюсселі відбулася зустріч європейських та американських торговельних представників, але їм не вдалося усунути непорозумінь. За словми Мальмстрем, вони продовжуватимуть дискусії цього тижня.
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://devb.regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)